Anasayfa

Hap serisi soru bankaları, YDT, YDS ve YÖKDİL gibi İngilizce sınavlara hazırlık çalışmalarınızı kolaylaştırmak amacıyla, dilediğiniz yer ve zamanda, dilediğiniz kadar soru çözebilmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.


Pratik bir kullanımı olan ve kolay taşınabilen bu soru bankaları sayesinde, cep telefonunuzla soru çözümlerine kolaylıkla ulaşabilecek ve bireysel çalışmalarınız için eşsiz bir kaynak kullanma imkânına sahip olacaksınız.
Hap serisinde yer alan bütün sorular, ilgili İngilizce sınavların seviye ve soru tipleri düşünülerek iki farklı seviyede ve titizlikle hazırlanmıştır. Hap serisi kitapları, küçük boyutlarına rağmen, kullanılan kâğıt ve tasarım özellikleri sayesinde dolu birer soru bankası niteliğindedir. Kapak baskı ve cilt özellikleri ile dayanıklı hale getirilen bu kitapların her ortamda uzun süre kullanılabilmesi amaçlanmıştır.Grammar Vocabulary Reading Skills
B1-B2 series 600 soru
(videolu çözümler)
600 soru
(videolu çözümler)
375 soru
(videolu çözümler)
535 soru
(videolu çözümler)
B2-C1 series 600 soru
(yazılı çözümler)
600 soru
(yazılı çözümler)
375 soru
(yazılı çözümler)
460 soru
(videolu çözümler)Hap serisi soru bankaları; Grammar, Vocabulary, Reading ve Skills başlıkları altında ve iki farklı seviyede (B1-B2 / B2-C1) hazırlanmıştır.

B1-B2 seviyesinde yer alan tüm HAP kitaplar, videolu soru çözümleri ile zenginleştirilmiştir.

B2-C1 seviyesinde bulunan HAP kitaplardan Skills kitabı videolu, diğer kitaplar ise yazılı çözümlerle zenginleştirilmiştir.

Videolu ve yazılı çözüm örnekleri için tıklayınız…